Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

Strona Główna 2

GREAT SOLAR

Międzynarodowy consulting elektrotechniczny

O FIRMIE

GREAT SOLAR sp. z o.o.

Jest młodą firmą na rynku, zarówno jak cała branża fotowoltaiki w Polsce. Bazujemy jednak na wykształceniu, wiedzy i doświadczeniu specjalistów z branży elektrotechniki, energetyki i mechaniki.

Naszym celem jest profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa naszych Klientów w zakresie fotowoltaiki ale także szeregu innych dziedzin. Poza folowoltaiką oferujemy naszym Klientom międzynarodowy konsulting elektrotechniczny i mechaniczny oraz zarządzanie i nadzór nad międzynarodowymi projektami elektrotechnicznymi i mechanicznymi.

panele fotowoltaiczne rzeszów

Certyfikowani inżynierowie

Oszczędzaj pieniądze

Darmowa konsultacja

GREAT SOLAR

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!

young-people-working-with-digital-tablet-at-renewable-energy-farm-focus-on-faces-e1641313571833

INDYWIDUALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Dla klientów indywidualnych oferujemy montaż sprawdzonych instalacji indywidualnych małej mocy 3-10 kWp. Rozwiązania te idealnie odpowiadają potrzebom domów, budynków gospodarczych oraz małych firm. Mając na uwadze różnorodne potrzeby każdego z klientów, projekt rozpoczynamy od oceny zdolności technicznych, konsultacji i doradzenia klientowi najlepszych rozwiązań. To dzięki temu etapowi nasi klienci mogą być pewni, że wybierają najlepsze rozwiązanie dopasowane indywidualne pod każdego klienta.

Fotolia_164660922_Subscription_Monthly_M

KOMERCYJNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Klienci komercyjni także mogą liczyć na kompleksową obsługę jak a także kompleksowe wykonanie. Rozpoczynając od konsultacji, oceny projektu aż
do odbioru technicznego instalacji fotowoltaicznych
o większej mocy. Nasz zespół specjalizuje się w projektach oraz budowie instalacji dla firm, zakładów pracy oraz instytucji komunalnych i miast. Jako zespół stawiamy
na jakość i pełne zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasz
zespół i obsługa klienta była
na najwyższym poziomie.


jerry-zhang-7ATqpTBWll8-unsplash.jpg

POZOSTAŁA OFERTA NASZEJ FIRMY

Poza tym, że oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę w dziedzinie instalacji paneli fotowoltaicznych, nasza firma oferuje także szereg dodatkowych usług. Great Solar jest zespołem specjalistów z różnych dziedzin, którzy na co dzień realizują szereg działań dla naszych klientów korporacyjnych. Od wielu lat specjalizujemy się m.in. w międzynarodowym konsultingu elektrotechnicznym i mechanicznym oraz zarządzaniem i nadzorze nad międzynarodowymi projektami elektrotechnicznymi i mechanicznymi.

NASZ ATUT

Panele Fotowoltaiczne Rzeszów i okolice

Naszym atutem jest niewątpliwie to, że do każdego Klienta, nieważne czy jest to Klient indywidualny, komercyjny czy korporacyjny, podchodzimy z takim samym zaangażowaniem.

Każdy projekt rozpoczynamy od konsultacji i dobrania indywidualnie dobranych rozwiązań, ponieważ rozumiemy, że aby zachować profesjonalizm i osiągnąć najlepszą wydajność nie wystarczą szablonowe rozwiązania.

panela
Tortor at risus viverra adipiscing at. Facilisis gravida neque convallis a cras semper auctor. Orci sagittis eu volutpat odio facilisis mauris.
Aabideen Shaq
Engineer

Gwarancja produktowa

Gwarancja na falownik

Profesjonalny montaż

Profesjonalne doradztwo

GREAT SOLAR

Poznaj nas lepiej

Great Solar to firma która na stałe zatrudnia i współpracuje z kilkunastoma
specjalistami, takimi jak inżynierowie, technicy i handlowcy.
Nasza kadra to ludzie, którzy zrozumieją Twoje potrzeby.

GREAT SOLAR

Obniż rachunki za prąd

Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii to inwestycja, która nie tylko wpływa na oszczędności, ale także ma ważne aspekty ekologiczne dla naszego środowiska.

GREAT SOLAR

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł

z 90% dofinansowaniem!

panele