Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

GREAt solar investment

Pomagamy w uzyskaniu dotacji
na instalację paneli fotoltaicznych

duża fotowoltaika? Ta inwestycja z Great Solar naprawdę
się opłaca!

sprawdź ofertę i zamontuj panele słoneczne

Przykładowe obliczenia

Oto przykład (na podstawie cen z 2019 r.). Przyjmijmy, że ceną wyjściową jest 388 zł/MWh (obecna cena na rynku to 320 zł, jednak dodajemy do tego zapewnienie ceny na 15 lat oraz cenę za profil). Jeśli kogoś interesuje zakup projektu z wygraną aukcją, trzeba się przygotować na negocjowanie ceny. Konkurencja na rynku jest duża – zwłaszcza wśród firm. Istnieje możliwość zakupu takiego projektu z pozwoleniem na budowę bez wygranej aukcji za cenę do 150-250 tys. zł. Można przyjąć, że cena jaką trzeba zapłacić z projekt z pozwoleniem na budowę i wygarną aukcją to 300-400 tys. zł. (w zależności od zapewnianej ceny za kWh). Do tego dochodzi cena z dzierżawę około 8 tys./ha rocznie, czyli można przyjąć do kalkulacji 20 tys./1MW na rok.

Drogo? Bardzo! Z nami zrobisz to taniej!

Inwestując z Great Solar, możesz zaoszczędzić nawet 200 tys. zł!

Koszt całej operacji przy posiadaniu własnej działki wynosi ok. 100 tys. zł

Sprawdź nasze ceny

Mając możliwość instalacji fotowoltaiki na własnej działce, można oficjalnie złożyć wniosek u Operatora Systemu Dystrybucyjnego (np. PGE) o warunki przyłączeniowe elektrowni. W oczekiwaniu na decyzję, przygotowuje się projekt. Po uzyskaniu warunków i podpisaniu umowy, przygotowuje się przyłącze. Łączny koszt całej operacji przy posiadaniu własnej działki (wliczając w to przygotowanie dokumentów i projektu do pozwolenia na budowę) wynosi ok. 100 tys. zł. To zdecydowanie mniej niż w przypadku opisanym powyżej!

Great Solar z powodzeniem realizuje duże inwestycje. Współpracuje przy tym z najlepszymi firmami

expertami w swoich dziedzinach

logo elektromontaz
Za stacje trafo odpowiada lubelska firma Elektromontaż. Na rynku istnieje od lat 50. XX wieku! Stale się rozwija i wprowadza kolejne innowacje. To jedna z najlepszych firm elektroenergetyczny w Polsce.
Konstrukcje wsporcze dostarcza firma RECA Solar. To polski producent konstrukcji naziemnych dla instalacji fotowoltaicznych. Wieloletnia działalność na rynku niemieckim pozwoliła firmie na zebranie doświadczenia i zaufania klientów – także naszego!
Pracujemy na panelach fotowoltaicznych marki ZNSHINE – producenta ogniw i paneli o zasięgu globalnym.
Huawei jest nowym graczem na rynku fotowoltaiki, ale z powodzeniem został naszym partnerem. To on dostarcza specjalne falowniki na place budowy dla naszych Klientów. Za dystrybucję falowników marki Huawei odpowiada Photomate s.r.o.
Za dystrybucję falowników marki Huawei odpowiada Photomate s.r.o.
Za doradztwo, informacje dotyczące dotacji odpowiada Grupa Sis. Zajmuje się kompleksowym przygotowaniem technicznym, projektowym i prawnym Farm Fotowoltaicznych i rozwiązań dla firm i instytucji. Pomaga w wypełnieniu wniosków o dotacje z Funduszy UE.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami.