Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu
AdobeStock_226089491_jpeg
INSTALACJE KOMERCYJNE

ekonomia i ekologia

Kompleksowe rozwiązania z zakresu
projektowania i budowy farm fotowoltaicznych,
instalacji dla firm, zakładów pracy czy
instytucji komunalnych.

AdobeStock_226089491_jpeg
INSTALACJE INDYWIDUALNE

dla Twojego domu

Wykorzystaj energię, do której każdy z nas ma dostęp za darmo, i w każdym momencie. Sprawdź naszą ofertę dla klientów indywidualnych!

AdobeStock_226089491_jpeg
Międzynarodowy consulting elektrotechniczny

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji

Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie zadania z szerokiego zakresu naszych usług. Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!

indywidualne
instalacje
fotowoltaiczne

Dla klientów indywidualnych oferujemy montaż sprawdzonych instalacji indywidualnych małej mocy 3-10 kWp. Rozwiązania te idealnie odpowiadają potrzebom domów, budynków gospodarczych oraz małych firm. Mając na uwadze różnorodne potrzeby każdego z klientów, projekt rozpoczynamy od oceny zdolności technicznych, konsultacji i doradzenia klientowi najlepszych rozwiązań. To dzięki temu etapowi nasi klienci mogą być pewni, że wybierają najlepsze rozwiązanie dopasowane indywidualne pod każdego klienta.

KOMERCYJNE
INSTALACJE
FOTOWOLTAICZNE

Klienci komercyjni także mogą liczyć na kompleksową obsługę jak a także kompleksowe wykonanie. Rozpoczynając od konsultacji, oceny projektu aż do odbioru technicznego instalacji fotowoltaicznych o większej mocy. Nasz zespół specjalizuje się w projektach oraz budowie instalacji dla firm, zakładów pracy oraz instytucji komunalnych i miast. Jako zespół stawiamy na jakość i pełne zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasz zespół i obsługa klienta była na najwyższym poziomie.

POZOSTAŁA
OFERTA
NASZEJ FIRMY

Poza tym, że oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę w dziedzinie instalacji paneli fotowoltaicznych, nasza firma oferuje także szereg dodatkowych usług. Great Solar jest zespołem specjalistów z różnych dziedzin, którzy na co dzień realizują szereg działań dla naszych klientów korporacyjnych. Od wielu lat specjalizujemy się m.in. w międzynarodowym konsultingu elektrotechnicznym i mechanicznym oraz zarządzaniem i nadzorze nad międzynarodowymi projektami elektrotechnicznymi i mechanicznymi.

O Firmie

Panele Fotowoltaiczne Rzeszów i okolice

GREAT SOLAR sp. z o.o. jest młodą firmą na rynku, zarówno jak cała branża fotowoltaiki w Polsce. Bazujemy jednak na wykształceniu, wiedzy i doświadczeniu specjalistów z branży elektrotechniki, energetyki i mechaniki. Naszym celem jest profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa naszych Klientów w zakresie fotowoltaiki ale także szeregu innych dziedzin. Poza folowoltaiką oferujemy naszym Klientom międzynarodowy konsulting elektrotechniczny i mechaniczny oraz zarządzanie i nadzór nad międzynarodowymi projektami elektrotechnicznymi i mechanicznymi.

Naszym atutem jest niewątpliwie to, że do każdego Klienta, nieważne czy jest to Klient indywidualny, komercyjny czy korporacyjny, podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Każdy projekt rozpoczynamy od konsultacji i dobrania indywidualnie dobranych rozwiązań, ponieważ rozumiemy, że aby zachować profesjonalizm i osiągnąć najlepszą wydajność nie wystarczą szablonowe rozwiązania.

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!

Poznaj nas lepiej

Great Solar to firma która na stałe zatrudnia i współpracuje z kilkunastoma
specjalistami, takimi jak inżynierowie, technicy i handlowcy.
Nasza kadra to ludzie, którzy zrozumieją Twoje potrzeby.

Poznajmy się lepiejzaobserwuj nas na Facebooku i bądź z nami w kontakcie.

Aktualności