Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

Co Twojej firmie i domowi może dać fotowoltaika Rzeszów?

Odnawialne źródła energii to gorący temat ostatnich lat. Kiedyś zamontowane na dachach domów czy innych budynków panele fotowoltaiczne były rzadkością. Również farmy solarne nie były często spotykane. Teraz fotowoltaika Rzeszów to prężnie rozwijająca się gałąź biznesu, która ciągle zyskuje nowych zwolenników. Inwestorów przekonują głównie oszczędności w budżecie, ekologiczne podejście, nowoczesne technologie i estetyczny wygląd. Czym jeszcze pochwalić się może Great Solar?

Co może zaproponować Ci fotowoltaika Rzeszów?

Fotowoltaika Rzeszów to rozwiązanie nie tylko dla przedsiębiorców, indywidualni odbiorcy też znajdą u nas dopasowaną do ich potrzeb ofertę. Zaproponujemy rozwiązanie dla budynków gospodarczych i domów – w tym przypadkach polecimy instalacje o małej mocy 3-10 kWp. Dopilnujemy prac na każdym etapie – będziemy nadzorować montaż i odbiór techniczny. Na tym nie kończy się nasza rola. Staniemy się pośrednikami i zgłosimy instalację u dostawcy energii elektrycznej. Jeśli inwestycja w panele fotowoltaiczne będzie wymagała wsparcia finansowego, pomożemy w uzyskaniu nisko-oprocentowanych kredytów lub dotacji. Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałej oferty firmy na naszej stronie internetowej.

Fotowoltaika Rzeszów w wykonaniu Great Solar

Zdobyliśmy zaufanie klientów, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z inwestorów. W kontaktach z klientami kierujemy się przede wszystkim rzetelnością. Wiemy, że wszelkie decyzje o instalacji paneli wykorzystujących energię słoneczną muszą być przemyślane, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo. Ponadto fotowoltaika Rzeszów w wykonaniu Great Solar gwarantuje swoim klientom:  

  • 10 lat gwarancji na wszystkie komponenty,
  • 25 lat gwarancji na sprawność paneli fotowoltaicznych,
  • 9 lat na zwrot poniesionych kosztów,
  • żywotność instalacji do 30 lat.

Misja Great Solar

Popularyzacja zielonej energii elektrycznej to credo Great Solar. Celem naszej firmy jest zwiększenie jej udziału w całkowitej produkcji energii, a także w magazynowaniu. Chcemy przekonać ludzi do zainteresowania się tym innowacyjnym rozwiązaniem, które przyniesie korzyści nie tylko dla środowiska, ale i dla budżetu domowego lub firmowego. Fotowoltaika Rzeszów to dla Great Solar dziedzina o ogromnym potencjale. Dlatego też współpracujemy lub zatrudniamy na stałe handlowców, inżynierów, a także techników – najlepszych specjalistów w swoim fachu.

Fotowoltaika Rzeszów najlepsza w regionie

Wykształcenie, doświadczenie i wiedza – tym właśnie charakteryzuje się firma Great Solar. Choć na rynku jesteśmy stosunkowo od niedawna, nasze kompetencje potwierdziliśmy licznymi wyróżnieniami i nagrodami. Możemy pochwalić się między innymi Certyfikatem Firmy Godnej Zaufania. Uzyskaliśmy też tytuł laureata w kategorii Najlepszy Produkt – Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3 kWp w XVII edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Stawiamy także na doskonalenie się poprzez uczestnictwo w warsztatach, by fotowoltaika Rzeszów nie miała przed nami żadnych sekretów.

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!