Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

Dotacje na odnawialne źródła energii

Odnawialne źródła energii – w tym fotowoltaika – pomagają troszczyć się o środowisko i stan portfela użytkownika. Choć różnice w domowym budżecie widać stosunkowo szybko, nakład finansowy na instalację paneli fotowoltaicznych przekracza możliwości statystycznego Polaka. Na szczęście różne instytucje oferują wsparcie finansowe. Dotacje na odnawialne źródła energii już wkrótce ruszają w Warszawie!

Złóż wniosek o dotacje na fotowoltaikę

Planujesz zrealizować inwestycję w ekologiczne źródła energii w 2021 roku? Już 1 września możesz złożyć wniosek o dofinansowanie. Termin składania dokumentów upływa 31 marca 2021 r. W Warszawie można uzyskać wsparcie na następujące realizacje: 

pomp ciepła,
kolektorów słonecznych,
paneli fotowoltaicznych,
turbin wiatrowych.

Uwaga – dotację można uzyskać pod warunkiem, że nieruchomość nie jest ogrzewana kotłami lub paleniskami na paliwo stałe lub olej opałowy.

Gdzie i jak złożyć wniosek o dotacje na odnawialne źródła energii?

Formularz do wypełnienia jest dostępny do pobrania na stronie Miasta Stołecznego Warszawy. Wypełniony wniosek należy złożyć w dowolnym urzędzie dzielnicy m.st. Warszawy (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16) lub Biurze Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej, pl. Bankowy 2, piętro VII (poniedziałek – piątek, godz. 8-16). Wnioski przyjmowane będą od 1 września 2020 r. Szczegółowe informacje i pliki do pobrania znajdują się tutaj: https://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/biura_urzedu/PK/OZE.htm.

Great Solar – montaż paneli fotowoltaicznych

Szukasz ekipy, która zaprojektuje i zamontuje instalacje fotowoltaiczne na Twoim dachu? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i komercyjnymi. Nasza najnowsza realizacja? Farma fotowoltaiczna w Sokołowie Małopolskim – najnowocześniejsza inwestycja w Europie! Odnawialne źródła energii to szansa na troskę o środowisko i oszczędności w dowolnym budżecie. Nie zwlekaj. Skorzystaj z dofinansowania i zgłoś się do nas. Skontaktuj się z właściwym dla Twojego regionu konsultantem. Fotowoltaika to inwestycja przyszłości. Nie zwlekaj!

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!