Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

Farma fotowoltaiczna dla inwestorów

Nasza farma fotowoltaiczna zamontowana w Sokołowie Małopolskim przy trasie S19 już działa. To jedna z najnowocześniejszych inwestycji w Europie. Nie chcemy jednak spocząć na laurach i cieszyć się tylko jedną taką realizacją. Marzą nam się kolejne inwestycje na miarę XXI wieku. Inwestycje, które chronią przyrodę i wykorzystują naturalne źródła energii.

Farma fotowoltaiczna w Sokołowie Małopolskim

Farma fotowoltaiczna pod Sokołowem zajmuje powierzchnię ok. 4 hektarów i składa się na nią 5970 sztuk bifacjalnych modułów fotowoltaicznych marki z Tier1 – ZNSHINE SOLAR o mocy 335Wp, a całość dopełnia 16 sztuk falowników Huawei nowej generacji: z zaaplikowanymi technologiami High Voltage oraz Ai. Inwestycja jest widoczna z trasy S19 łączącej Rzeszów i Lublin. Przykuwa uwagę pasażerów pokonujących tę drogę. Imponuje wielkością i estetyką wykonania. Za wrażenia estetyczne odpowiadają w dużej mierze falowniki łańcuchowe. Realizacja firmy Great Solar jest jedną z pierwszych, która wykorzystuje ten produkt. Skąd wybór akurat tego modułu?

Hauwei Solar wyznacza trend w fotowoltaicznych technologiach

– Zaawansowane rozwiązania wspomagane przez sztuczną inteligencję umożliwiają zdalną diagnostykę elektrowni, wykorzystując pomiar krzywej prądowo-napięciowej dla wszystkich łańcuchów PV, generując pełny raport w mniej niż 10 minut. Przekłada się to istotnie na redukcję kosztów utrzymania elektrowni i podnosi rentowność całej inwestycji – wyjaśniają przedstawiciele Huawei Solar.

Farma fotowoltaiczna a rozwój technologii w Polsce

– Jesteśmy dumnie z faktu, że byliśmy głównym wykonawcą tego projektu. To nie tylko kolejna realizacja na mapie Polski i w spisie naszych inwestycji. To ogromny wkład w rozwój technologii – mówi Wojciech Grzybała, prezes firmy Great Solar.

Każdy kolejny projekt – zarówno realizowany dla klienta indywidualnego, jak i dla firm czy struktur samorządowych, to szansa na poprawę jakości powietrza, edukację ekologiczną i oszczędność dla portfela. Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o szczegółach. Pamiętaj – farma fotowoltaiczna to inwestycja dla każdego. Czekamy na wiadomość!

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!