Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

Farma fotowoltaiczna we współpracy z najlepszymi

Farma fotowoltaiczna to doskonała inwestycja – źródło pasywnego dochodu, wkład w rozwój technologiczny kraju a także troska o środowisko. Na takie inwestycje trzeba decydować się z „głową”, korzystając ze wsparcia najlepszych. Firma Great Solar, która jedną ze swoich realizacji wykonała we współpracy z marką Huawei, to najlepszy z wyborów.

Inwestycje w farmy fotowoltaiczne z Huawei

Huawei – tej firmy nikomu nie trzeba przedstawiać. Po rynku urządzeń elektronicznych – któż z nas nie zna telefonów komórkowych czy komputerów tej marki –  przyszedł czas na rynek energii odnawialnej. Farmy fotowoltaiczne znalazły się w kręgu zainteresowań tej marki, a my mamy zaszczyt z nimi współpracować! Nasza pierwsza wspólna realizacja to zielona elektrownia na terenie Podkarpacia – w Sokołowie Małopolskim

Jak działają falowniki łańcuchowe od Huawei?

Farma fotowoltaiczna znajdująca się przy drodze ekspresowej S19 w Sokołowie Małopolskim, powstała we współpracy naszego przedsiębiorstwa z firmą Huawei. Konkretnie? Zamontowaliśmy falowniki łańcuchowe SUN2000-105KTL-H1. To był dobry wybór – falowniki te pozwalają bowiem na maksymalizację uzysków elektrycznych. Ponadto wspiera je sztuczna inteligencja Falowniki łańcuchowe pozwalają realnie obniżyć koszty i jednocześnie zwiększyć rentowność podkarpackiej inwestycji. To możliwe dzięki zdalnej diagnostyce krzywej prądowo-napięciowej. Falowniki Huwaei proponują jeszcze jedno nowoczesne rozwiązanie. Napięcie wejściowe może w nich osiągnąć 1500 V po stronie DC i 800 V po atronie AC.

Nowoczesna farma fotowoltaiczna w Sokołowie Małopolskim

Farma fotowoltaiczna w Sokołowie została uznana za jedną z najnowocześniejszych w Europie. Na to określenie składa się wiele elementów realizacji. Jednym z nich jest zastosowany system montażowy – RS-12 z powłoką  Magnelis, firmy RECA SOLAR. Poszczególne elementy zostały zainstalowane w taki sposób, by nie rzucać cienia na moduły fotowoltaiczne typu bifacial. Moduły absorbują światło odbite od podłoża, zwiększając tym samym produkcję energii elektrycznej o 15-20% w porównaniu do standardowych rozwiązań.

Great Solar – zapraszamy do współpracy

Szanowni Państwo, jeśli to nie jest jeszcze moment na inwestycję w farmy fotowoltaiczne, zapraszamy do współpracy przy mniejszych projektach. Naszą misją jest nie tylko ekologia na wielką skalę. Wszystko zaczyna się od naszych domów, od siedziby naszych, czasem przecież mikro-, przedsiębiorstw. Jako firma Great Solar nie rezygnujemy z montażu fotowoltaiki na domach jednorodzinnych czy przy budynkach firm. Odpowiadamy nie tylko za przygotowanie projektu instalacji i jego realizację. Wspieramy Klientów w formalnościach – między innymi w pozyskaniu korzystnych dotacji, na przykład w ramach programu Mój Prąd, którego kolejna edycja ruszy prawdopodobnie w wakacje.  Fotowoltaika to zagadnienie, które Państwa interesuje? Zapraszamy do kontaktu! Razem zadbamy o środowisko i Twój portfel!

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!