Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

Fotowoltaika na trasie Rzeszów-Lublin

Z każdej realizacji jesteśmy dumni, ale farma fotowoltaiczna w Sokołowie Małopolskim jest nam szczególnie bliska. Poznajcie szczegóły naszej najnowszej inwestycji. Do współpracy zaprosiliśmy bowiem międzynarodowe firmy!

Fotowoltaika na wielką skalę – farma fotowoltaiczna w Sokołowie Małopolskim

Nasza firma – Great Solar – była generalnym wykonawcą jeden z najnowocześniejszych inwestycji w Europie – farmy fotowoltaicznej usytuowanej przy drodze szybkiego ruchu S19. Na czym polega jej innowacyjność? Przede wszystkim na zastosowaniu konstrukcji wolnostojącej. W dodatku farma fotowoltaiczna została zaprojektowana tak, by poszczególne elementy konstrukcji nie zacieniały dwustronnych modułów fotowoltaicznych. Nasza najnowsza realizacja to elektrownia słoneczna wykonana w oparciu o nowoczesne technologie we współpracy z potęgami międzynarodowych rynków, m.in. firmą Huawei.

Farma fotowoltaiczna powstała we współpracy z firmą Huawei

Bez tej firmy nie byłoby naszej inwestycji. Huawei FusionSolar jako inteligentne centrum zarządzania energią jest podstawą funkcjonowania farmy fotowoltaicznej o mocy 2 MW. – Jesteśmy dumni będąc generalnym wykonawcą jednej z najbardziej nowoczesnych elektrowni fotowoltaicznych w Polsce. W pełni sprostaliśmy wyzwaniu budowy elektrowni o mocy 2 MW i obecnie prowadzimy prace nad inwestycjami o podobnej skali. Dwustronne moduły fotowoltaiczne mogą zapewnić produkcję energii na poziomie około 115-120% w porównaniu do standardowych modułów jednostronnych i zastosowaniu falowników z mniejszą liczba układów MPPT. Poprzez swoje realizacje wnosimy realny wkład w rozwój innowacyjnych technologii w Polsce – mówi prezes naszej firmy, mgr inż. Wojciech Grzybała. Farma fotowoltaiczna w Sokołowie zajmuje powierzchnię około 4 hektarów. Składa się z 6 tysięcy modułów. Jest widoczna z trasy S19 łączącej Rzeszów i Lublin.

Fotowoltaika także dla klientów indywidualnych

Przedsięwzięcie w Sokołowie Małopolskim to tylko jedno z wielu, jakie nasza firma może odnotować na swoim koncie. Działamy również, a właściwie przede wszystkim, dla Klientów Indywidualnych. Z powodzeniem zajmujemy się montażem instalacji przy i na domach jednorodzinnych. Inwestycja w fotowoltaikę to inwestycja w przyszłość. Troska o środowisko, niższe koszty uzyskania energii – to tylko kilka zalet, jakie niosą ze sobą panele fotowoltaiczne.

Panele fotowoltaiczne dla domu – oto nasza oferta

Indywidualne instalacje fotowoltaiczne zazwyczaj mają moc od  3-10 kWp. To w zupełności wystarcza dla mieszkańców domów jednorodzinnych czy właścicieli małych firm. Towarzyszymy Klientowi na każdy etapie projektu. Najpierw prowadzimy rozmowy o jego potrzebach. Oceniamy także zdolność techniczną budynku do instalacji paneli. Następnie przygotowujemy plan realizacji. Na życzenie Inwestora pomagamy uzyskać wsparcie finansowe – od instytucji unijnych lub państwowych. Na koniec oczywiście montujemy instalację i pośredniczymy w jej zgłoszeniu u dotychczasowego dostawcy energii.

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!