Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

Fotowoltaika we współpracy z firmą Huawei

Huawei – tej marki nikomu nie trzeba przedstawiać. Po rynku urządzeń elektronicznych przyszedł czas na rynek energii odnawialnej. Fotowoltaika znalazła się w kręgu zainteresowań tej międzynarodowej firmy, a my mamy zaszczyt z nimi współpracować! Nasza pierwsza wspólna realizacja to zielona elektrownia na terenie Podkarpacia. Poznajcie szczegóły!

Fotowoltaika powstaje we współpracy z najlepszymi

Fotowoltaika, a właściwie farma fotowoltaiczna, która powstała przy drodze ekspresowej S19 w Sokołowie Małopolskim, powstała we współpracy właśnie z firmą Huawei. W ekologicznej elektrowni wykorzystano bowiem falowniki łańcuchowe SUN2000-105KTL-H1. Pozwolą one na maksymalizację uzysków elektrycznych. Elementy te są wspierane przez sztuczną inteligencję. Pozwalają realnie obniżyć koszty i tym samym zwiększyć rentowność inwestycji. To możliwe dzięki zdalnej diagnostyce krzywej prądowo-napięciowej. Warto dodać, że falowniki Huwaei proponują jeszcze jedno nowoczesne rozwiązanie. Napięcie wejściowe może w nich osiągnąć 1500 V po stronie DC i 800 V po atronie AC.

Huawei prekursorem w branży fotowoltaicznej

Nasz partner – choć po rynku odnawialnych źródłem energii porusza się od niedawna – szybko zyskał miano prekursora. To za sprawą stosowania falowników wysokonapięciowych w naszej wspólnej realizacji. Wspomniane już w artykule okablowanie DC i AC pozwala bowiem na zachowanie wysokiej wydajności przy niskich kosztach. Nowoczesne technologie wpływają również na optymalizację LCOE.

Fotowoltaika w Sokołowie Małopolskim – farma na światowym poziomie

Na czym polega nowoczesność farmy fotowoltaicznej w Sokołowie Małopolskim? Dlaczego eksperci uznają ją za jedną z najnowocześniejszych realizacji w całej Europie? Na to określenie składa się wiele cech projektu. Jednym z nich jest zastosowany system montażowy – RS-12 z powłoką  Magnelis, firmy RECA SOLAR. Poszczególne elementy zostały zainstalowane w taki sposób, by nie osłaniać (rzucać cienia) na moduły fotowoltaiczne typu bifacial. Moduły absorbują więc światło odbite od podłoża, zwiększając tym samym produkcję energii elektrycznej o 15-20% w porównaniu do standardowych rozwiązań.

Współpraca także z klientami indywidualnymi

Great Solar to firma, które realizuje nie tylko duże inwestycje. Jesteśmy na rynku także po to, by przekonać Polaków, właścicieli domów jednorodzinnych, do korzystania z odnawialnych źródeł energii. Fotowoltaika jest nie tylko wyrazem troski o nasz wspólny dom – o planetę, ale także źródłem oszczędności, które są już gołym okiem widoczne w domowym budżecie po kilku latach od instalacji. Odpowiadamy nie tylko za przygotowanie projektu instalacji i jego realizację. Wspieramy Klientów w formalnościach – między innymi w pozyskaniu korzystnych dotacji. Posiadamy liczne wyróżnienia i certyfikaty, które potwierdzają nasze wiedzę i doświadczenie. Jeśli prąd ze słońca Cię interesuje, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie z właściwym dla swojego regionu przedstawicielem. Razem zadbamy o środowisko i Twój portfel!

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!