Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

Instalacje fotowoltaiczne Janów Lubelski na halach stalowych

Od lat głównym obszarem naszej działalności są instalacje fotowoltaiczne. Janów Lubelski to jedno z miast, w którym z powodzeniem realizujemy projekty. Cieszymy się, że do grona Klientów indywidualnych z tej malowniczej miejscowości dołączają kolejne firmy. Ostatnio nawiązaliśmy współpracę z przedsiębiorstwem Stal Tech – właśnie z Janowa Lubelskiego.

Instalacje fotowoltaiczne Janów Lubelski ze wsparciem lokalnej firmy

– Stal Tech to producent hal stalowych z siedzibą w Łążku Ordynackim – miejscowości w pobliżu granic województw lubelskiego i podkarpackiego. Firma powstała na przełomie lat 90. Pierwotnie skupiano się na produkcji elementów maszyn budowlanych. Z biegiem lat z powodzeniem opanowano pokrewnych rynków, zajmujących się konstrukcjami stalowymi. – Czytamy na stronie internetowej naszego partnera. Działalność przedsiębiorstwa należącego do Jacka Siechowicza dzieli się na dwie gałęzie. Jakie? Jak wiążą się z tym instalacje fotowoltaiczne Janów Lubelski? O tym przeczytacie Państwo w kolejnej części artykułu.

Dwie gałęzie działalności – dla kogo pracuje Stal Tech?

Pierwsza gałąź dotyczy projektów. Firma zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów, którzy mają w swoich zasobach zarówno gotowe projekty, jak i przygotowuję te indywidualne. Druga gałąź natomiast to prace produkcyjne, montażowe i wykończeniowej gotowej już konstrukcji. To właśnie w tym ostatnim etapie my – jako producent i monter fotowoltaiki możemy wspierać naszego nowego partnera. Instalacje fotowoltaiczne Janów Lubelski można bowiem montować również na halach stalowych o różnym przeznaczeniu.

Jak działa fotowoltaika?

Promieniowanie słoneczne zamieniane jest w prąd stały dzięki działaniu paneli fotowoltaicznych. Minimalna jednostka światła pada bowiem na krzemową płytkę, z której składają się ogniwa. Krzem pochłania foton. Następnie następuje wybicie elektrony i w rezultacie wywołuje jej ruch. Dokładne informacje na temat procesów zachodzących w instalacji znajdą Państwo w naszej Bazie wiedzy: Jak działają panele fotowoltaiczne?

Instalacje fotowoltaiczne Janów Lubelski to inwestycja na lata

Montaż paneli fotowoltaicznych to nie tylko oszczędność w wydatkach na prąd. To także troska o środowisko i czerpanie z naturalnych źródeł. Warto podkreślić, że montaż fotowoltaiki to inwestycja na lata. Wykorzystanie energii słonecznej pozwoli na częściową lub całkowitą rezygnację z usług elektrowni. Zmaleją, a nawet całkowicie znikną (wysokie) rachunki za prąd. Owszem, instalacje fotowoltaiczne Janów Lubelski są dość kosztowne, jednak szybko się zwracają. Obecnie, dzięki rządowemu programowi „Mój Prąd” można się także starać o dofinansowanie na montaż paneli. Ministerstwo oferuje wsparcie w wysokości aż pięciu tysięcy złotych! Zainteresowanych przystąpieniem do programu lub instalacją paneli bez dofinansowania, zachęcamy do kontaktu! Przez całą dobę nasz ekspert jest dostępny pod numerem telefonu: 601 051 593. Chętnie odpowiadamy także na pytania w mediach społecznościowych – zapraszamy na nasze konto na Facebooku: https://www.facebook.com/greatsolarpl/.

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!