Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

Montaż paneli fotowoltaicznych – dlaczego warto?

Parlamentarna Komisja Ochrony Środowiska (ENVI) w dniu 11 września przegłosowała projekt tzw. „Neutralności klimatycznej do 2050 roku”. Jej celem jest redukcja emisji dwutlenku węgla do atmosfery o 60% do 2030 roku, w porównaniu do poziomu z roku 1990. W głowach większości ludzi, rodzi się zapewne pytanie, jak tego dokonać? Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie. Wystarczy pogłębiona inwestycja w odnawialne źródła energii. Montaż paneli fotowoltaicznych przez właścicieli gospodarstw domowych, jest krokiem milowym w osiągnięciu planowanych wyników. Jakie jeszcze korzyści niesie ze sobą fotowoltaika? Odpowiedź znajdziecie w naszym artykule!

Montaż paneli fotowoltaicznych troską o środowisko naturalne

Panele fotowoltaiczne wytwarzają energię elektryczną z odnawialnych źródeł energii, jakimi są promienie słoneczne. Dlatego też w odróżnieniu do elektrowni węglowych czy atomowych, są całkowicie bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska, nie zaburzając funkcjonowania całego ekosystemu. Co więcej, instalacje fotowoltaiczne dobrze wpasowują się w naturalne otoczenie, nie szpecąc krajobrazu.

Zysk finansowy dzięki fotowoltaice

Mimo że koszt całej instalacji fotowoltaicznej sięga pułapu nawet 30 tysięcy złotych, to w długoterminowej perspektywie jest to niezwykle opłacalne przedsięwzięcie. Po pierwsze inwestycja w montaż paneli fotowoltaicznych zwraca się już po około 10 latach, a biorąc pod uwagę dofinansowania, jeszcze szybciej! Po drugie, rachunki za prąd są bliskie zeru, więc w Twoim portfelu zostaje na rok około 3000 zł więcej! Po trzecie, jesteś niezależny od ciągle zmieniających się cen prądu w naszym kraju! Wszelkie podwyżki zapowiadane przez ekspertów, dzięki energii z odnawialnych źródeł, Cię nie dotyczą! Pamiętaj także, że dzięki możliwości magazynowania nadwyżek wytworzonej energii, możesz ją wykorzystać wtedy, kiedy będzie Ci potrzebny „zastrzyk prądu”.

Montaż paneli fotowoltaicznych podnosi wartość Twojej inwestycji

Jeżeli w przyszłości myślisz sprzedać swoją nieruchomość, pamiętaj, że gospodarstwa domowe wyposażone w panele fotowoltaiczne cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku. Co więcej, ich wartość jest także o wiele wyższa, niż domów wyposażonych w tradycyjne źródła energii. Dodatkowo podpowiadamy, że montaż paneli fotowoltaicznych sprawia, że Wasz dom zyskuje bardziej nowoczesny design!

Fotowoltaika to komfort i wygoda

Montaż paneli fotowoltaicznych przebiega bardzo szybko, zazwyczaj trwa jedynie jeden dzień. Nie ważne czy montujesz panele na wykończonym już domu, czy jesteś na etapie jego wznoszenia, instalowanie fotowoltaiki nie wymaga przebudowy budynku, specjalnych planów, ani pozwoleń budowlanych! Jest to w 100% bezobsługowy system produkcji energii. Dodatkowo panele fotowoltaiczne w wykonaniu formy Great Solar posiadają: 10 lat gwarancji na wszystkie komponenty, 25 lat gwarancji na sprawność paneli, a także przewidywaną żywotność całej instalacji do 30 lat użytkowania!

Montaż paneli fotowoltaicznych tylko z firmą Great Solar

Jeżeli zastanawiasz się nad instalacją paneli fotowoltaicznych w swoim gospodarstwie domowym, skontaktuj się z nami.  Jesteśmy doświadczonym producentem i monterem fotowoltaiki na polskim i zagranicznym rynku. Oferujemy bezpłatne konsultacje, pełne doradztwo i wycenę, a także zajmujemy się całym procesem, od wykonania projektu do oddania realizacji „w ręce klientów”. Montaż paneli fotowoltaicznych już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem?! To możliwe! Sprawdź naszą ofertę!

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!