Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

Montaż paneli fotowoltaicznych w Polsce

Jak pokazują badania, aż 96% osób, które zdecydowały się na inwestycje w odnawialne źródła energii nie żałuje swojego wyboru. Uważają, że montaż paneli fotowoltaicznych był dobrą decyzją. Co bardziej motywuje Polaków do zmiany sposobu pobierania energii: oszczędność czy troska o środowisko?

Montaż paneli fotowoltaicznych oczami Polaków

– Grupa Oferteo przygotowała swój pierwszy raport o fotowoltaice. Na pytania zadane w ankiecie odpowiedziało 696 osób posiadających własną instalację fotowoltaiczną. Pytania dotyczyły zadowolenia z decyzji o montażu, motywacji do jej podjęcia, powierzchni instalacji oraz trudności w procesie realizacji – czytamy we wstępie do wyników opublikowanych na stronie Globenergia.pl. Jak prezentują się wyniki?

Panele fotowoltaiczne źródłem oszczędności

Główną motywację do inwestycji w panele fotowolaticzne dla większości z inwestorów była chęć oszczędzenia pieniędzy. Według obliczeń przedstawicieli środowiska fotowoltaiki instalacja modułów pozwala zaoszczędzić rocznie (w porównaniu z rachunkami za prąd z elektrowni) nawet do 3000 zł! To kwota, którą posiadacz paneli może przeznaczyć na wakacje, większe zakupy czy po prostu wpłacić na konto oszczędnościowe.

Dom energooszczędny to wyraz troski o środowisko

Decyzja o montażu paneli często wiąże się z troską o naszą wspólną planetę i jakość powietrza. Panele fotowoltaiczne wytwarzają bowiem czystą energię, nie emitując przy tym szkodliwego dwutlenku węgla. Ponadto, proces wytwarzania energii przy użyciu fotowoltaiki przebiega bez hałasu.

Montaż paneli fotowoltaicznych ma wiele zalet

Decyzja o wybudowaniu domu energooszczędnego ma wiele zalet. Oto kilka z nich, które najczęściej wymieniają nasi Klienci.

1.      Posiadając panele fotowoltaiczne można stać się niezależnym dostawcą prądu i tym samym uniknąć podwyżek, które co jakiś czas pojawiają się na rynku.

2.      Nadwyżki wyprodukowanego prądu można odebrać w każdej chwili.

3.      Fotowoltaika to instalacja bezobsługowa.

4.      Panele wyróżniają się niskimi kosztami eksploatacji i długim czasem gwarancji (nawet 25 lat!).

5.      Fotowoltaika nie zanieczyszcza środowiska.

6.      Możliwość korzystania z wielu ulg czy form dofinansowań sprawia, że można liczyć na szybki i znaczny zwrot kosztów instalacji paneli.

7.      Montaż instalacji przebiega szybko – zwykle trwa jeden dzień.

Great Solar zadba o Twój dom energooszczędny!

Jesteśmy doświadczonym producentem i monterem fotowoltaiki na rynku polskim i nie tylko. Na koncie mamy realizacje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla instytucji. To my odpowiadaliśmy za realizację projektu elektrowni fotowoltaicznej w Sokołowie Małopolskim przy drodze szybkiego ruchu S19 (trasa Rzeszów-Lublin). Powierz swój dach profesjonalistom i ciesz się domem wrażliwym na potrzeby środowiska i… Twojego portfela! Zapraszamy do kontaktu – nasi przedstawiciele są do Twojej dyspozycji.

Dane do kontaktu oraz stosowny formularz znajdziesz na naszej stronie WWW: https://greatsolar.eu/kontakt

Realizacje dostępne do obejrzenia w galerii: https://greatsolar.eu/galeria.  

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!