Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

Postaw na ekologiczne źródło energii w Twoim domu!

Dotychczasowe metody pozyskiwania energii tracą na popularności. Przyczyną tego stanu jest głównie ich negatywny wpływ na środowisko naturalne, a także ciągle rosnące ceny energii elektrycznej. Warto zatem zainwestować w nowoczesne źródło energii, które wiąże się z wieloma korzyściami dla inwestora.

Rosnąca świadomość ekologiczna stawia na innowacyjne rozwiązania!

Fotowoltaika jest jednym z najnowocześniejszych sposobów wytwarzania energii elektrycznej. I zdobywa coraz większą popularność, jako w pełni ekologiczne, odnawialne źródło energii.  Uniwersalność tej technologii pozwoli sprawdzić się jej zarówno jako dostawca prądu w domku jednorodzinnym, jak i dużej hali produkcyjnej. Montaż instalacji fotowoltaicznej jest łatwy i właściwie wszędzie możliwy, co jest niepodważalnym atutem tego rozwiązania.

Na jakiej zasadzie działa instalacja fotowoltaiczna?

Zasada działania tego systemu jest bardzo prosta. Panele fotowoltaiczne zmieniają energię pochodzącą z promieniowania słonecznego na energię prądu stałego, którą  można wykorzystać do zasilania np. gospodarstwa domowego czy przedsiębiorstwa. Energia wytwarzana przez kolektory słoneczne jest czysta i cicha. Oznacza to zerową emisję CO2 przy stałej produkcji prądu, a nadwyżki zgromadzonej energii mogą zostać sprzedane lub wykorzystane w momencie zmniejszonej wydajności paneli słonecznych, np. w miesiącach zimowych. Poziom produkcji energii mimo wszystko nigdy nie spadnie do zera.

Jakie korzyści generuje to źródło energii dla inwestora?

Zalet korzystania z instalacji fotowoltaicznej jest naprawdę dużo:

  • instalując własne panele fotowoltaiczne można stać się niezależnym dostawcą  prądu, dzięki czemu nie trzeba martwić się o kolejne podwyżki cen przez następne 40 lat.;
  • wyprodukowane nadwyżki odbiorca indywidualny może wprowadzić do sieci, a następnie odebrać 70 lub 80% energii (w zależności od wielkości instalacji) wtedy, gdy jego zapotrzebowanie na prąd będzie większe;
  • jest ona praktycznie bezobsługowa; charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji, a urządzenia mają gwarancję na 25 lat działania;
  • nie zanieczyszcza środowiska, nie produkuje CO2, ani nie generuje hałasu;
  • dzięki powszechnym formom dofinansowania oraz ulgi termomodernizacyjnej, koszt montażu instalacji fotowoltaicznej szybko się zwraca.

Plusem takiej instalacji jest również szybki jej montaż, który zwykle trwa jeden dzień.

Postaw na jakość i doświadczenie – wybierz Great Solar!

Jeśli nosisz się z zamiarem dołączenia do grona niezależnych właścicieli swojego źródła energii i zależy Ci na jak najlepszym jego  funkcjonowaniu, zgłoś sie do nas! Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte ogromnym zasobem zadowolonych klientów. Oferujemy najwyższą jakość paneli słonecznych oraz pomoc w ich dofinansowaniu. Współpracując z Great Solar otrzymujesz gwarancję profesjonalnie  i szybko wykonanej instalacji, która będzie Ci bezproblemowo służyć przez wiele lat.

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!