Telefon +48 601 051 593
Adres e-mail biuro@greatsolar.eu

Zbuduj dom energooszczędny z firmą Great Solar

„Dom przyjazny środowisku” – hasło często powtarzane przez ekologów może dotyczyć każdego z nas! Mowa tu nie tylko o oszczędzaniu wody czy segregacji śmieci. Ważne jest także oszczędzanie energii. Po czym poznać dom energooszczędny? Zapraszamy do lektury artykułu!

Dlaczego warto mieć dom energooszczędny?

Decyzja o budowie domu jest bardzo poważna i najczęściej podejmuje się ją raz na całe życie. Wybierając projekt lub wraz z architektem opracowując indywidualny, należy zwrócić uwagę na to, ile będzie kosztować jego eksploatacja – szczególnie ogrzewanie pomieszczeń i wody. Dlaczego zatem warto mieć dom energooszczędny? Ponieważ to nie tylko moda, ochrona środowiska czy też troska o naszą wspólną planetę, ale i oszczędność pieniędzy.

Zaoszczędź, produkując prąd!

Rachunki za prąd to zmora wielu Polaków – zmieniające się opłaty stałe, wysokie koszty zużycia… Można to zmienić! Dom energooszczędny to dom z fotowoltaiką! Panele słoneczne produkują prąd, korzystając ze… słońca!  Szczegółowo ten proces obrazuje jeden z naszych artykułów: „Jak zamienić światło w prąd?”. Inżynierowie pracujący w podkarpackiej firmie Great Solar zadbają, by urządzenia zamontowano zarówno w domach prywatnych, jak i siedzibach firm czy instytucji były w pełni bezpieczne i wydajne. Już podczas przygotowań bezpłatnej wyceny wezmą pod uwagę, jaka liczba paneli jest niezbędna do prawidłowego ogrzania powierzchni. Kiedy zdecydujesz się na instalację, zajmą się profesjonalnym montażem.

Panele fotowoltaiczne z wieloma zaletami!

Inwestycja w dom energooszczędny z fotowoltaiką to nie tylko troska o środowisko i chęć oszczędzania. Panele fotowoltaiczne to także wygoda w codziennym użytkowaniu. Instalacja jest właściwie bezobsługowa – zaangażowanie właściciela kończy się w momencie montażu paneli przez profesjonalną firmę. Pracę paneli monitoruje się bowiem za pomocą komputera lub też urządzeń mobilnych. Warto podkreślić, że panele montowane na dachu domu są odporne na działanie warunków atmosferycznych, w tym gradu.

Niezależny dom energooszczędny

Ogromną zaletą fotowoltaiki jest także niezależność energetyczna jej posiadacza. To niezwykle istotne ze względu na sytuację na rynku energii – kwestie związane z dostawą oraz ceny prądu są niestabilne. Co dla zwykłego Kowalskiego oznacza wspomniana niezależność? Wyobraźmy sobie, że pobliska elektrownia ma awarię. Posiadacza fotowoltaiki to nie dotyczy – elektronika i ogrzewanie w jego domu działa bez zarzutu!

Dom energooszczędny z firmą Great Solar

Marzysz o tym, by Twój dom energooszczędny miał własną elektrownię? Zapraszamy do korzystania z usług firmy Great Solar! – Firma GREAT SOLAR sp. z o.o. jest młodą firmą na rynku, tak jak cała branża fotowoltaiki w Polsce. Opieramy się na wykształceniu, wiedzy i doświadczeniu specjalistów z branży elektrotechniki, energetyki i mechaniki. Nasze przedsiębiorstwo na stałe zatrudnia lub współpracuje z kilkunastoma specjalistami, takimi jak inżynierowie, technicy i handlowcy – wyjaśnia właściciel firmy, Wojciech Grzybała. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu – wystarczy zadzwonić po numer telefonu: 601 051 593.

Instalacje fotowoltaiczne już za 13 950 zł z 90% dofinansowaniem!